Haun August (Berlín 1815 - 1894 Berlín)
České Budějovice, signováno vpravo dole ve štočku A. Haun, litografie/papír, 19,5 x 26,5 cm, na papíře drobné skvrny, pasparta, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |